Myslíte si, že už jste spolu příliš dlouho, je unavený z práce a má spoustu starostí?

Omyl. Není znuděný životem ani prací, ale vámi…

A tohle je 7 signálů, které byste měla brát v potaz!

1) Nemluví

Zatímco vy nevíte, kterou otázku položit dřív, on odpovídá jedním slovem nebo vůbec. A vy ho evidentně nezajímáte, protože kromě otázky „Co bude k večeři“ nemusíte odpovídat vůbec na nic.

2) Nemá čas

Chtěla jste ho vzít na večeři, koupila jste lístky do kina, dokonce jste mu darovala lístky na fotbal, ale on má pořád hodně práce? Není to prací, je to vámi. Vy jste ta pruda, od které utíká!

3) Přehlíží vás

I když se před ním nakrucujete v novém prádle s dokonale hladkýma nožkama a sexy svádivou rtěnkou, zírá někam do prázdna a skrze vás, jako byste neexistovala.

4) Nemá chuť na sex

I když to byl největší divočák, kterého jste potkala, místo toho, aby vás celou noc budil svým připraveným „klínem“, otočí se na druhý bok a chrápe po dvou minutách v posteli. Ne, muži opravdu nejsou nastavení tak, že usnou vedle přitažlivé ženy…

5) Vůbec nic mu není

Kdykoliv se ho zeptáte, co se děje, jestli není unavený nebo naštvaný, odpoví vám, že se „NIC“ neděje. Tohle znamení je jedno z nejhorších!

6) Je apatický

Je mu jedno, co budete dělat o víkendu, co mu dáte na stůl, že jste si nechala ostříhat dlouhé vlasy… Zatímco kdysi býval váš společný diář naplněný k prasknutí, teď se nudíte a po večerech projíždíte telefonní seznam a Facebook, kterou kamarádku zas budete otravovat…

7) Za nic vás nepochválí

Spíš naopak. Všechno děláte špatně a všechno je jinak, než chtěl. S tím nic nenaděláte. Vy jste pro něj ta špatná. Tak ať si hledá lepší!