V dnešní uspěchané době se všichni spoléháme spíš na to, že se bude líbit naše profilová fotka našim „přátelům“ na Facebooku, že vyděláme víc peněz než utratíme, a odpověď na otázku, jestli doma žijeme v harmonickém a smysluplném partnerském vztahu, je nám dost jedno.

Ženy to obvykle začnou pociťovat až ve chvíli, kdy se jejich biologické hodiny rozezní na poplach, a pak sáhnou po první příležitosti, což samozřejmě nebývá nejšťastnější řešení.

Tohle je 7 důvodů, proč byste potenciálního otce svých dětí měla hledat rozhodně jinde než na seznamce.

1. Seznamka je vylhaná realita. Stejně jako ostatní sociální sítě může být „život“ na seznamce pořádně přitažený za vlasy. Váš hrdina a akční cestovatel z fotografie může být ve skutečnosti jen sexuální loudil a nezaměstnaný příživník.

2. Rande naslepo jste si snad dostatečně užila v pubertě. A serveru libimseti dávno odzvonilo!

3. Nechceme říkat, že se na seznamkách kumulují samí tragédi, ale výkvět lidstva to nejspíš také nebude.

4. Pokud se muž uchází o ženu na seznamce a není schopný oslovit ji na ulici nebo v baru, je na něm vždycky něco podezřelého.

5. Většina seznamek funguje jako levný eskort. Smiřte se s tím. Chtějí s vámi spíš spát, ne zakládat rodinu.

6. Určitě znáte někoho, komu vztah ze seznamky náramně vyšel a díky té či oné seznamce jsou nejšťastnějším párem pod sluncem. Skutečně jim to věříte, nebo by na sebe tihle dva zbyli, i kdyby seznamky neexistovaly?

7. Nepokoušejte osud. Pokud se máte s někým setkat, přijde to dříve nebo později i bez vnucování se skrz pochybné portály.