I když jste od malička vybíraví, budete se muset jednoduše spokojit s tím, co dům, potažmo kolej dá.

Zde máte 7 blafů, které si u babičky už nikdy neobjednáte!

1. Špagety

Asi nejoblíbenějším studentským jídlem jsou špagety s kečupem. Jsou dostupné a jejich přípravu zvládne i absolutní nekuchař. Věřte, že i těchto delikátních těstovin se dá snadno přejíst.

2. Vajíčka

Vajíčka natvrdo, vajíčka na hniličku, volské oko, míchaná vajíčka a plno dalšího. Vajíčka jsou vděčnou potravinou aneb za málo peněz hodně muziky.

3. Polévky z pytlíku, takzvané „Pytlíkačky“

Máte chuť na hovězí vývar nebo na poctivou česnečku? Stačí pytlík s práškem, trocha horké vody, sůl s pepřem na dochucení a první chod je na světě. Čínské polívky dokonce i zasytí.

4. Párky

K snídani, obědu či večeři. Párky se hodí snad ke všemu. Vzhledem k současné kvalitě tohoto pokrmu lze doporučit i vegetariánům. Obsah masa nestojí ani za zmínku.

5. Rýže

Rýži lze jíst 24 hodin denně a nikdy se nepřejí. Stačí pár rajčat orestovaných na česneku a máte jídlo jak z restaurace. Rýžový nákyp moc populární není, protože vzpomínky ze školky jsou stále živé.

6. Chleba s máslem

Když nezbyde nic jiného, přijde vhod i krajíc namazaný máslem. Bohužel ne vždy je po ruce máslo.

7. Pivo

Podle rčení „hlad je převlečená žízeň“ je zde ještě poslední možnost. Vychlazený lahváč v lednici je téměř vždycky. Tak na zdraví!