Není tak složité zhubnout, jako nepřibrat. Skutečně jde o těžký úkol, a proto 50 % lidí nabírá svá kila zpět. Mít krásnou a sexy postavu je jednoduše prací na celý život, a právě proto si osvojte správné návyky. Těchto 6 věcí vám pomůže.

1. Stále dodržujte stravování 5× denně.

Malé porce, ale častokrát denně, tohle mějte na paměti neustále, protože pokud začnete hladovět nebo budete jíst velké porce třikrát denně, poleze váha opět nahoru.

2. Hřešte, ale kompenzujte.

To, že se rozhodnete žít zdravě, neznamená, že se už nesmíte podívat na čokoládu nebo věci, které dieta nepovoluje. Nezapomínejte ovšem na sport a vše řádně kompenzujte.

3. Nezapomínejte na pitný režim.

I voda vám pomáhá zrychlovat metabolismus, a proto nezapomínejte pít, zvlášť v tomhle horkém období. Vynechte limonády a alkohol.

4. Nechoďte nakupovat hladoví.

Možná vám to zní nelogicky, ale na nákup choďte výhradně najedení, protože vás pak nebudou svádět nezdravé potraviny, na které máte při pocitu hladu mnohem větší chuť.

5. Vyhněte se pamlskům.

Zakažte si nezdravé cukry, a pokud na ně máte chuť, snažte se je nahradit ovocem nebo něčím lepším, než jsou bonbony a šlehačka.

6. Dopřávejte si odpočinek.

I když budete jíst zdravě, pít dostatečně, ale budete neustále unavení, začne si tělo dělat tukové zásoby. Právě proto myslete i na dostatek odpočinku.