I když je jich jak šafránu, tak se najdou i ženy, které nevyhledávají starší movité partnery, ale mají radši zajíčky, které si můžou ještě vychovat, jak samy potřebují. Mají je místo botoxu, vedle mladších partnerů totiž kvetou i bez skalpelu. Přinášíme vám 6 žen z našeho šoubyznysu, které se toho nebojí a sbalily si mlaďocha.

1. Vendula Svobodová (43)

Když si ředitelka Kapky naděje nabrnkla o šestnáct let mladšího syna své kamarádky Josefa Pizingera, tak se jí všichni smáli a předpovídali, že láska bude mít jepičí trvání. Jenže milenci všem vytřeli zrak a v září se dokonce po třech letech vztahu vzali. Aby Vendula ukázala, jak moc svého třetího manžela miluje, změnila si i své příjmení na Pizingerová. Na první dobrou je na ní vidět, že opravdu omládla, začala cvičit a vypadá nejlíp za celé ty roky.

2. Tatiana Vilhelmová (37)

Herečka si vzala stejně starého filmaře Pavla Čecháka, se kterým má dva syny. Jenže to jí bylo málo a její srdce zahořelo pro mladšího kolegu Vojtu Dyka. Nejdřív se scházeli tajně, ale nakonec se Táňa rozhodla rozvést a oddat se plně vztahu s dívčím idolem. Aby si ho pojistila, tak s ním otěhotněla a mají spolu synka Lojzu. Ona vedle něj sice mládne, ale ze zpěváka se stal nesnesitelný namyšlený seladon, že s ním ani jeho kolegové ze skupiny Nightwork už radši nechtěli nic mít.

3. Lucie Vondráčková (35)

U zpěvačky a hokejisty Tomáše Plekance sice není takový markantní věkový rozdíl, ale přeci jen je to u Lucky jiná situace. Dříve spíš vyhledávala vyspělejší partnery a teď si sbalila takového věčného klučinu na bruslích. Ale jak je vidět, manželství jí prospívá a je čím dál víc přitažlivá, což se dřív říct nedalo. Mateřství a spokojený vztah z ní udělaly konečně pohlednou ženu.

4. Marie Rottrová (74)

Jedna z našich nejkrásnějších zpěvaček vůbec nestárne, spíš vypadá čím dál tím lépe. Ale nehledejte za tím dobře odvedenou práci plastického chirurga, ale lásku k o patnáct let mladšímu podnikateli Milanu Říhovi. Ten umělkyni dodává náboj do života a elán, že vlastně prakticky nestárne. Marie je příklad toho, že nemusíte podstupovat drastické operace, najděte si také svého kolouška a vrásky zmizí samy.

5. Alice Bendová (42)

Po nevydařeném manželství našla herečka útěchu v náručí zajíčka Michala Topola. Ani věkový rozdíl 12 let ji neodradil od lásky a vyplatilo se. S přítelem tvoří krásný a harmonický pár, chová se hezky k jejím dvěma dětem a Alice vedle podnikatele jen vykvetla. Čiší z ní spokojenost a najednou byste neřekli, že už má čtyři křížky na krku.

6. Martina Gavriely (36)

I bývalá moderátorka se vykašlala na předsudky a do svého baráku si přivedla bývalého přítele Ewy Farne Marcuse Trana. Každý se jim vysmíval, ale už je to pět let, co se krásný pár do sebe zamiloval, a skvěle jim to klape. Dokonce jsou zasnoubení, pokouší se o miminko a jeden bez druhého už nedá ránu.