Kolikrát se divíme, kam na ty nápady lidi na Facebooku chodí, protože upřímně řečeno – kdo z vás před spaním přemýšlí nad tím, že by měl založit skupinu o nějaké české celebritě s totálním nesmyslem?

Od té doby, co zavřeli běsně černohumornou skupinu s názvem Znásilnil mě Zdeněk Svěrák, kvůli níž se dokonce chtěl slavný herec a režisér soudit, se to tady s celebritami, které toho mají na svědomí vůči nebohým lidem fakt hodně, přímo rozjelo.

Leoš Mareš se nežinýruje přihlašovat nebohé občany do Prostřeno a ještě se jim za to vysmívat, to „Marek Eben mi dluží peníze“ je smutný obraz toho, kolik lidí mu naletělo a stále čekají na svoje dluhy.

Zhrzení manželé si zase jinde stěžují, že jim Mistr Karel Gott rozvrátil manželství, když se jejich ženy do něj zamilovaly. Obyčejně to začalo nákupem první desky a končí to u rozvodového stání a zoufalým pláčem do kusu Karlova oděvu, co mu urvaly na koncertě.

Nejlepší pak je, když se tyhle skupiny vzájemně propojí a začnou spolu debatovat nebo na sebe odkazovat ve stejné diskuzi. Ostatně se tam podívejte sami. Nebudete věřit svým očím. Hlavně ale nebudete věřit tomu, že ještě pořád existuje někdo, kdo si myslí, že je to všechno pravda.

Simír Gerchán by je o životě poučil.