Dnes, v záplavě každoročního vrhu nových missek z líhně Michaely Maláčové, se už pomalu zapomíná, kdo krátce po roce 2000 plnil stránky bulvárů jako milenecká dvojice a kdo byl hlavními hvězdami všech party a večírků.

Teď už se na ně téměř zapomnělo, vídáme je sice pořád, protože seniorského věku samozřejmě nedosahují, ale většina z nich už má potomky, založila rodiny a obíhat večírky už je nebaví tolik jako před patnácti lety. Kdo mezi ně patří?

Simona Krainová (41) a Bořek Slezáček

Modelka a muzikant, který dříve randil s Alenou Šeredovou (36), se vzali v roce 2003, ale už za tři roky jejich manželství skončilo.

Na oko dělali, že jsou velcí přátelé, jenže stačilo, aby v roce 2011 řekla Krainová v rozhovoru pro Elle, že se jí z něj dělá špatně, a Slezáček hned musel na Facebooku použít směrem k Simoně označení „fetka“. Krainová má teď rodinu s Karlem Vágnerem mladším a ani Slezáček není sám. Je už dvojnásobný otec a aktuálně moderuje na TV Harmonie pořad Viděls to!

Lucie Vondráčková (34) a Michal Dlouhý

Asi nejnepravděpo­dobnější pár českého šoubyznysu. Vynikající herec byl starší o dvanáct let, Lucie tehdy zobala jen zrníčka, děsně studovala a pilovala kariéru a Michal chtěl rodinu. Společné intimní chvíle si ani nechceme představovat. Po třech letech se v roce 2002 rozešli.

Lucie Bílá (48) a Stanislav Penk

Několikanásobná slavice kdysi uchvátila mladého pozounistu Standu a v roce 2002 byla svatba. Ani ne po roce Standa sebral pozoun a odstěhoval se. Pak už následoval rozvod.

Eva Decastelo (35) a Matěj Ruppert (36)

Tihle dva spolu chodili asi tři roky, ještě když byla moderátorka známá jako „Aichmajerka“. Matěj je teď podruhé ženatý, Eva má z manželství s Reném Decastelem dvě děti.

Lenka Dusilová a David Koller

Mezi hudebníky je to všechno jedna velká rodina, chápete, jak to myslíme, takže tihle dva spolu jednu dobu tvořili mileneckou dvojici a založili kapelu Pusa.

Dara Rolins (41) a Sagvan Tofi

Dara, Sagi, Síma, to byla jedno období trojice, která řádila na každém mejdanu do ranních hodin. Obě holky chodily s tehdejším lamačem dívčích srdcí na střídačku, ale žádné velké rozbroje z toho nebyly.