My ženy jsme poněkud zvláštní stvoření.

Jednou jsme milé a mírné, jindy jako saně.

Čas od času bychom se proto měly nechat pověsit za vlasy do průvanu nebo odjet na duchovní soustředění do Tibetu, aby to s námi naše okolí nemělo tak těžké.

Tohle je 6 vlastností, kvůli kterým nás naši muži nejčastěji opouštějí.

1) Neomylnost

Fakt, že si myslíme, že jsme snědly Šalamounovo hovno a na stlaní postele i vysávání prachu máme osobní patent, v dlouhodobějším vztahu nefunguje. Chybovat je lidské a navíc sexy.

2) Užvaněnost

Jsme nevyléčitelné drbny. Pokud jsme ve formě, nezastaví nás před sdílením nejnovější „pikošky“ své přítelkyni na druhém konci telefonu ani přeplněná tramvaj. Mlčeti zlato!

3) Závistivost

Sousedka má lepší kuchyň, švagrová novější auto, sestřenice pevnější prsa a kolegyně mladšího milence. A my jsme z toho celé zelené…

4) Pesimismus

Manžel nás nemiluje, práce nás nebaví a do pátku daleko. Měly bychom si však uvědomit fakt, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř.

5) Nadřazenost

Muži vedle sebe nechtějí chudinky, které se krčí v koutě, ale ani namyšlené primadony. Žena, která se donekonečna dokáže nakrucovat v zrcadle, hodnotit svou úžasnou váhu a kvalitu vlasů, začne lézt i tomu nejzamilovanějšímu samečkovi brzy na nervy.

6) Nezájem

Nemusíte být zrovna raketa stoupající po kariérním nebi, abyste muže zaujala. Nesmíte však zaujmout stanovisko „nic mě netěší, radši si zapnu televizi“. I kdyby vaším koníčkem měly být kurzy pletení, měla byste projevit vášeň a nadšení.