Rad, tipů a poznatků není nikdy dost, a proto vám dnes pár takových přinášíme. Zhubli jste a přáli byste si u této podoby postavy zůstat? V tom případě není nic jednoduššího než dodržovat následující rady a být prostě v pohodě.

1. Neusínejte na vavřínech

Toto pravidlo je skutečně zásadní. Neznamená to, že když už máte postavu snů, máte i vyhráno. Řeč je konkrétně o cvičení, které by se mělo stát součástí vašeho života i po období hubnutí. Nevypouštějte tedy sport a minimálně dvakrát v týdnu si udělejte čas na nějakou aktivitu.

2. Pitný režim, to především

Pitný režim je nejenom půl úspěchu v období diety, jde i o důležitou složku při udržení si postavy. Nezapomínejte tedy pravidelně a dostatečně pít vodu, do které si pro zpříjemnění můžete přidat i citron. Rozhodně se vyvarujte jakýmkoli slazeným nápojům.

3. Jeden dietářský den

I poté, co jste svou dietu ukončili, nezapomínejte a nevynechávejte jeden den, který bude takovým připomenutím tělu, že kalorie nejsou přípustné. V tento den tedy vynechte jakékoli cukry, tuky a snažte se pročistit se a popohnat svůj metabolismus.

4. Naučte se plánovat

Pokud se naučíte plánovat si jídelníček na den dva dopředu, máte vyhráno. Nezapomínejte si ujasnit, co budete snídat, svačit, obědvat i večeřet. Uvidíte, že vám takový plán bude hodně ulehčovat situaci.

5. Malé porce nekončí

Další důležitou radou je nezapomínat na časté porce jídla, která jsou ovšem malé. Rozhodně by vám mohlo pomoci vyřadit z kuchyňské linky velké talíře a porce si nandávat pouze na malé talířky, co vy na to?