My pro vás máme 5 tipů, kterými ho pomalu nasměrujete na tu správnou otcovskou vlnu, a tak miminko bude mít prostor přijít.

1. Ukažte mu své mateřské kvality

Možná se partner bojí, jak byste roli maminky zvládla, a proto se do takového kroku zatím nepouští. Snažte se mu ukázat, že starost o dítě vám není cizí a v roli matky obstojíte.

2. Nasměrujte ho

Muži prostě nejsou naprogramovaní jako ženy, a tak přirozeně po dítěti tolik netouží. Mnohem víc vždy toužili po krásné partnerce a pravidelném sexu. Proto ho pomalinku začněte šoupat na trochu jinou kolej.

3. Dodejte mu sebevědomí

Možná sám váhá a bojí se skočit do role otce. Přeci jen na něm bude role živitele rodiny a výchova dítěte je pro něj španělskou vesnicí. Dodejte mu tedy potřebné sebevědomí, že o něm jako o otci nepochybujete.

4. Zjistěte, proč tak vzdoruje

Každý blok má svou příčinu, a tak si nemyslete, že váš milý nechce být tátou jen tak pro nic za nic. Snažte se najít vhodnou chvíli a popovídejte si o jeho nejistotách.

5. Plánujte

Postavte miláčka prostě před hotovou věc. Vy miminko chcete a zajímá vás, kdy ho bude chtít i partner. Pokud vám řekne, že se na dítě s vámi necítí, o ničem nepřemýšlejte a rovnou se s ním rozejděte.