Ke konci každého roku všichni rekapitulujeme, co se během něj významného stalo, kdo slavný umřel, kdo se rozvedl nebo naopak někoho vzal. My vám ale řekneme, co se v tomto roce, který před pár dny začal, určitě nestane a proč.

1. Míša Nosková (31) nepřestane kralovat módnímu peklu.

Jak je poměrně úspěšná muzikálová zpěvačka, tak je Míša neúspěšná, co se výběru šatníku týče. Asi dvakrát jsme za loňský rok zaznamenali pokus o lepší styl, ale nakonec se Nosková zase vrátila ke svému mixu inspirovanému zřejmě Lenkou Kořínkovou a Janou Uriel Kratochvílovou.

2. Ivana Gottová (38) neodejde z Primy.

Druhá nejmocnější žena Primy, pravá ruka Jitky Obzinové (50) (levou tvoří dvě mini kolie, tolik oblíbené ostatními kolegy ve zpravodajství), si svou pozici nejnudnější moderátorky VIP zpráv bude držet i nadále. Zázrak by se stal v případě, že by Obzinová začala šéfovat zpravodajství v BBC a zařídila Ivaně flek v Show Grahama Nortona.

3. Ewa Farna (21) nezhubne.

Proč by také měla, je to její věc, říkáte si. Tělnatosti česko-polské zpěvačky na Andělech 2013 si předloni všiml snad každý, po jisté době začala Ewa sama tomuto tématu podkuřovat, protože nebylo snad televizního, rádiového pořadu, kde by se sama o své váze nezmínila. Farna je ale se sebou spokojená, i když už si prý dává pozor, co jí, takže žádnou vychrtlinu v tomto roce nečekejte. A to je dobře.

4. Hana Mašlíková (32) se nevdá.

Modelka, která už dlouho sní, že bude mít i přívlastek moderátorka, nemá v životě příliš štěstí na chlapy. Zatím nikdo neví proč, možná ani ona sama. Poslední, kopačka Michal Kadlec (30), to s ní z neznámého důvodu také skončil. Hanka svoje bolístky foukala cvičením, svoje už tak super tělo, ještě vylepšila a najednou jí to s trenérem Andrém mezi činkami ujelo a bylo vymalováno. Mašle klasicky dělala dlouho cavyky, ale eXtra.cz bylo hned jasno. Nevěříme, že ale Mašle přece jen stále v hloubi duše nedoufá, že na ni někde čeká zlatá ryba s milionovým kontem, což by vdavky s Andrém jen zbytečně zkomplikovaly.

5. Láďa Hruška (37) nepřestane vařit.

Autora nejprodávanější knihy za loňský rok Láďu Hrušku by mnozí kuchaři nejraději viděli nasekaného na prkýnku najemno jako jarní cibulku. To mají ale pořádnou smůlu, protože Láďovi a jeho klíčové stanici TV Nova se prostě podařil tak úspěšný projekt, že jen blázen by z něj netěžil dál. Takže se plánuje další kniha a vařit levně se bude dál, i kdyby se Pohlreich se Sajlerem na řeznický hák věšeli.