Neurážejte se, jen se občas podívejte do zrcadla a možná si spoustu věcí uvědomíte…

1. Radikalismus

Zatímco většina těch proklínaných muslimů bojuje proti radikálním muslimům z Islámského státu, slušný Čech stojí na demonstraci vedle vyholených hlav, potetovaných hákovým křížem a volá „Víc než národ“ tak odhodlaně, div mu párek z tácku neupadne. V nedávno proběhlé anketě se úctyhodné procento lidí vyjádřilo, že by volili Hitlera (kdyby nebyl mrtvý a pomohl vyřešit migrantskou krizi). Adorování člověka, který mluví o koncentračních táborech, a zbavení občanství všech, kteří nezastávají jeho názor, je jen další dílek do skládačky. Čili ne, nejste nácci jen proto, že nemáte rádi muslimy. Jste nácci, protože jste doopravdy nácci.

2. Oslavy smrti

Přijde vám zvrácená radost Islámského státu nad útoky např. v Paříži? Přečtěte si reakce na smrt imigrantů při cestě do Evropy, například na stránkách Islám v ČR nechceme. Možná si také ještě vzpomenete na fotku, která obletěla celý svět (v galerii). I kvůli ní někteří z nás doma bouchali šampaňské a mazali chlebíčky. A ti někteří z nás nebyli žádní militaristé, to byli „úplně normální“ lidé, od paní v důchodu až po brigádníka v McDonaldu.

3. Názor na ženy

Statisticky téměř každá druhá žena v České republice zažila domácí násilí. Je třeba něco dodávat?

4. Vůdce

Čert vem běžné populisty jako Okamuru, který kdyby zítra zjistil, že Češi nenávidí okapy, tak už pozítří začne přemýšlet, kterak postavit šibenici pro okap. Zato mistr Konvička, to je fanatik opravdu předpisový. Nebýt toho, že se Blok proti Islámu tragikomicky rozpadl jako domeček z karet hned při první příležitosti a on se nějakým způsobem dostal do pozice, ve které by mohl o něčem rozhodovat, to bychom se asi nestačili divit, kde až by to skončilo.

5. Propaganda

Blok proti islámu, Islám v ČR nechceme. Stačí si pobrouzdat v jejich příspěvcích. A že jich dokážou vygenerovat. Že je 90 % jejich příspěvků naprosto vylhaných nebo z neověřitelných zdrojů, mluví samo za sebe. Seznamy vlastizrádců se těší taky poměrně široké oblibě. A teď si představme běžného občana, který je tímto denně bombardován na svém Facebooku. Vymývání mozků v přímém přenosu.