Jestli se blíží den D a vy pořád vymýšlíte, co koupit své přítelkyni, můžete si oddychnout, poradíme vám. Mějte na paměti, že v jednoduchosti je krása, a tak nic nepřekombinovávejte a nesnažte se být za každou cenu originální. Méně je totiž někdy více.

1. Zasypejte svou lásku květy

Ne, že zase dorazíte s pugétem o 3 květinách. Pořádná kytice vaší lásce rozhodně vyrazí dech a vy si tak skvěle připravíte celý večer.

2. Nic nepotěší ženu víc jako šperk

Možná vám to přijde kýčovité, ovšem jako existují věci, které zaručeně potěší muže, existují i věci, které potěší ženu. Šperky jsou tahem na branku a nikdy nemůžete udělat chybu.

3. Vlastní tvorba potěší

Už jste někdy zkusili napsat báseň nebo složit písničku? Pokud v sobě skrýváte tento potenciál, nebojte se ho předvést. Takový dárek každou ženu dostane.

4. Osobní sluha taky není k zahození

Co takhle ženě celý večer posluhovat a obskakovat ji jako princeznu. V den výročí nebude nic nemožné, uvidíte, jak si takovou péči užije.

5. Bot a kabelek není nikdy dost

Jestli už máte opravdu málo času a na šperk nemáte dostatek financí, je tu plán B, tzv. šetřící režim. Žádnou ženu nikdy neurazíte botami, a pokud nevíte její číslo, vyberte jí stylovou kabelku.