Jak to funguje u vás doma, když máte žhavou chvilku? Vymlouvá se váš partner, nebo na vás okamžitě skočí a předvede scénku jako z pornofilmu? Myslím, že většina z nás se shodne na té první možnosti. Znáte 5 nejčastějších mužských výmluv?

1. Moc práce

První, co ty chudáčky napadne, je vymluvit se na práci. Začnou vás krmit pohádkou, jak toho mají teď hodně a jak je jejich práce náročná. Takové řeči nás do minuty zaručeně odradí a my to vzdáváme. Otáčíme se na bok a usínáme neuspokojené.

2. Vyvolání umělé hádky

To muži používají dost často, a to nejen pro výmluvu ze sexu. Dokáží se pohádat během minuty i kvůli tomu, že je povlečeno červeně, ne modře nebo že ta lampička svítí prostě moc. Vy jste v takové situaci jen divák, který nemůže dělat nic.

3. Zdravotní problémy

Není nic horšího než mužská rýmička, na tom se asi shodneme. Pokud tedy pána jen trošku pobolívá hlava nebo píchne v bříšku, je s vaším sexem amen. V takové situaci ani nezkoušejte partnera přemlouvat.

4. On by chtěl, ovšem jeho penis stávkuje

Tak to je taky skvělá výmluva. Muž má na vás strašnou chuť, ale tělu se nedá poručit. Z čista jasna se rozhodl penis stávkovat… Buď můžete muže znásilnit, nebo mu hodit do čaje viagru, nic jiného vám v takové situaci nepomůže.

5. Vždyť jsme ho měli nedávno, nemůžeme spolu spát pořád

Tohle je oblíbená věta mužů. Vymlouvají se na to, že jste měli společný sex nedávno, tím myslí před čtrnácti dny, a vy se můžete jít bodnout. Co na takovou větu odpovědět? Radši se otočte a hurá do říše snů.