Dnes ve 23.35 zhasnou kamery v ateliéru, kde se natáčí SuperStar, produkce zítra protáhne oba několika chaty a rozhovory s mediálními partnery, zaplatí hotel a taxíka, nechá přinést poslední oběd a nazdar bazar, už to bude jen na Štefanovi Pčelárovi (25) a Sabině Křovákové (20) a dopadne to jako vždycky, jen tentokrát to bude superrychlé. Proč?

1. Pčelár u nás nikoho nezajímá, Křovákovou nikdo nezná

Štefan nemá u nás absolutně žádnou šanci, obrazí pár večírků jako zpěvák a čau. Na Slovensku samozřejmě bude půl roku otravovat s kapelou, pár partyes, dvě televizní show, pak to zkusí ještě, k nevoli kapely, za kterou by dnes dýchal, sólově a až to ani za rok neklapne a okradou ho tři manažeři, tak se vrátí ke kapele a bude až do smrti jezdit po zábavách a hudba bude jen koníčkem, živit se bude manuálně. Sabina je vyřízená automaticky, jen s neuvěřitelným štěstím si jí všimne Olda Lichtenberg a vezme ji na půl roku do muzikálu, ale spíš ne, není krásná a ani výjimečná zpěvačka.

2. Mediální potenciál = 0

Mimořádně nezajímavá, nevýrazná dvojice bez perspektivy skandalistů. Pčelár by musel okamžitě začít brousit Ewu a předstírat, že ji miluje, to je jeho jediná šance na přežití, ale je tak čestný a hloupý, že by do toho nešel, a až mu to za rok docvakne, bude už Farnou klátit nějaký polský superstárista, kterému to došlo dřív.

3. Neumějí zpívat

Dobrá, umějí, ale stejně jako další dva tisíce konzervatoristů, Pčelár asi ještě hůř. Nemají nijak výrazné hlasy ani potenciál s nim pracovat, je to smutné, ale je to tak. Utěšovat se mohou tím, že ke kariéře je u nás talent to poslední, co je potřeba, a mnoho talentovaných vítězů podobných továren na ksichty dnes žere suchou kůru (Lukáš Adamec, Ivanka Bagová…).

4. Trh je plný, neuživí se ani Lounová, která si to platí

Ono se vůbec pokoušet o kariéru sólové zpěvačky/zpěváka je dnes holý nesmysl, speciálně jste-li nevýrazní jako Itcho a tamto, no, ta druhá, jsme si na ni ještě nezvykli, jo, už víme, Křováková. Podívejte se na Olgu (Pyt)Lounovou, ta zpívat umí a je sexy a stejně je vyřízená. Turné ji stálo nesmysl, jen aby se o ní vědělo, a dnes musí předstírat, že věří Landovu učení, aby měla práci. Potřebujete kupu peněz a pořádný management. Jenomže finančně do toho nikdo nepůjde, když jste průměrní a nemáte šanci. A tihle dva ji fakt nemají, sorry.

5. Nenechají si poradit, nečtou eXtra.cz

Protože jsou oba hloupí a nezkušení a navíc jim pravdu nikdo neřekne, nedozvědí se jedinou cestu, která by dávala alespoň malé naděje na to mediálně přežít (Pčelár sex, sex a zase sex s Farnou, společný duet a cédéčko, přechod na ultrakatolickou víru a pak, až bude díky managementu Farné slavný, okamžitě brutální kopačky zbouchnuté Polce a život bouřliváka a rebela v Praze, Sabina hned skandál s pornofotkami, sex s Krytinářem a tři zfušované operace nosu), a budou odsouzeni naslouchat kokotům, kteří jim budou říkat, že kšefty budou, jen to chce čas. Nechce. Jejich čas totiž právě vypršel, teda ještě ne, až zítra ve čtyři.