Celebrity hubnou, pak zase přibírají, pak zase shazují a tak je to pořád dokola. Podívejte se, kterých 5 známých českých tváří v poslední době sundalo nějaká kila a proč.

  1. Pavel Vohnout (50) alias Kyklop z kapely Maxim Turbulenc se roky potýkal s nadměrnou obezitou. Teď je chudší o 54 kilogramů a plánuje shodit ještě dalších dvacet kilo. Pomohlo mu samozřejmě omezit porce, výběr jídla a podpůrné prostředky na zahnání hladu. Až se dostane na svou vysněnou váhu, chce začít cvičit, aby získal svalovou hmotu a napnul povolenou kůži.
  2. Modelka Vlaďka Erbová (32) byla vždycky hodně vyhublá a závratně nepřibrala ani během těhotenství. Jediná doba, kdy měla tak maximálně šest kilo navíc, bylo období po porodu. Teď má modelka 45 kilo a nízkou váhu přičítá problémům se štítnou žlázou.
  3. Kamila Nývltová (24) byla ještě před rokem holka krev a mlíko, ale rozhodně se za svou figuru nemusela stydět. Podařilo se jí sundat několik kil, která zřejmě vzhledem ke své profesi muzikálové zpěvačky chtěla shodit, a přitom jí stále zůstaly půvabné ženské křivky.
  4. Simona Postlerová (49), která momentálně účinkuje v Cestách domů, si před pár týdny ošklivě zlomila nohu. Komplikovaná zlomenina jí nedodala ani po psychické stránce a herečka se na chvíli úplně uzavřela před světem. Když se poprvé objevila po měsíci na veřejnosti, byla o několik kilogramů lehčí.
  5. Ilona Csáková (43) je doživotní bojovnice s kilogramy. V posledních letech je plnější, ale teď má zase období, kdy její váha klesá. A to má většinou každá žena radost.