1. Následujte profesionály. Každý úspěšný podnikatel se obklopuje odborníky, kteří jsou jedničkou ve svém oboru. Vykašlete se na esoterickou literaturu o štěstí a chopte se příležitosti pod taktovkou zkušených mentorů, kteří již na Amazonu své produkty úspěšně prodávají. Jděte vyšlapanou cestou a zkraťte si čas na minimum pro odstartování svého byznysu. Na českém internetu můžete aktuálně vstoupit do nejpodrobnějšího online kurzu Megabyznys2, který vás podrobně provede vším, co obchodování na Amazonu obnáší. Sérii skvělých videí můžete sledovat v pohodlí svého obyváku. Stačí mít počítač s připojením k internetu.
  2. Vyberte si ten správný produkt. Že nevíte, co byste mohli vyrábět a prodávat? Rozhlédněte se kolem sebe. Všechny ty produkty kolem vás také někdo vyrobil a na jejich prodeji dennodenně bohatne. Vyberte to, co lidé na Amazonu chtějí a kupují. Jednoduše to zjistíte prostudováním seznamu nejprodávanějších produktů, které Amazon na svých stránkách pravidelně zveřejňuje. Jsou to stovky kategorií a v nich tisíce produktů. Nelamte si hlavu, sáhněte po produktu, který zákazníci chtějí, a zapracujte do něho svoji inovaci.
  3. Vyberte si výrobce. Na Googlu nebo Alibabě naleznete stovky výrobců, kteří čekají na svou příležitost a nové zakázky. Nebojte se hledat čínské výrobce a nechte si poslat vzorky vámi vybraných produktů domů. Mezi čínskými producenty je nesmírná konkurence a rádi vám zašlou na ukázku vzorek zdarma (pouze za poštovné), když vycítí vidinu spolupráce. Dnes je běžné, že vám v Číně vyrobí první zakázku klidně jen v počtu desítek nebo stovek kusů a vy nerozprášíte vstupní kapitál. To, že musíte objednat plný kontejner zboží, je dávno překonaný mýtus. Navíc výrobce disponuje svojí prověřenou sítí přepravců, kteří pomohou s logistikou zboží kamkoli po světě.
  4. Prodávejte na Amazonu v USA. Ačkoli Amazon působí v několika zemích světa, právě Amazon zásobuje produkty ten největší a nejhladovější trh. Prodávat své zboží v USA je gigantická příležitost, kterou dnes zvládají běžní lidé s trochou finanční a internetové gramotnosti z domu. Ani neznalost cizích jazyků dnes není překážkou. Představte si, že prodáváte produkt z oblasti fitness, který se prodává ve stovkách kusů denně s prodejní cenou 25 USD (dle statistik Amazonu). Vám se díky přehlednému návodu a poradenství podaří dostat na průměrný prodej 10 ks denně. Na jednom produktu budete mít hrubý zisk 10 USD. Denně tedy inkasujete 100 USD (10 ks x 10 USD), což je hrubý zisk 2 500 Kč. Za měsíc je to již 75 000 Kč a za rok to může být 900 000 Kč. Kolik takových produktů byste pak na Amazonu rádi prodávali?

Odstartujte ještě dnes svou cestu za finanční nezávislostí a nahlédněte pod pokličku jediného online kurzu obchodování na Amazonu, šitého na míru pro české zájemce.