Říká se, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Něco na tom skutečně bude. Přesto, že bez sebe nedokážeme žít, jsme jako noc a den. Společných znaků v myšlení ani chování moc nenajdeme. Je tedy dobré, aby si muž před tím, než začne se ženou sdílet domácnost, uvědomil pár věcí. Pro vás máme 4 věci, se kterými se prostě musíte smířit.

1. Po ránu na nás zásadně nemluvte

Ráno nechtějte se ženou nic řešit a vůbec, snažte se být co nejvíc nenápadní. Pokud bude žena toužit po pozornosti, jistě si o ni sama řekne. Uvařte jí kávu, pomozte s nachystáním snídaně a nechte ženu rozkoukat se v klidu a pokoji. S vtípky ráno ani nezačínejte.

2. Do koupelny chodíme prostě první

Je sice možné, že pospícháte nebo se vám chce na záchod. My ženy ovšem potřebujeme koupelnu určitě mnohem víc, a proto máme právo užívat tuto místnost neomezeně a prakticky nonstop. Vy vždy ustupte a nebo z koupelny odejděte.

3. O tom, že chodíme taky někdy na velkou, se prostě nemluví

Ženy jsou víly, a tak není od věci myslet si, že se jich obyčejné potřeby prostě netýkají. Přestože třeba víte, že zrovna trůníme na záchodě, ať vás nikdy nenapadne na to upozornit, nebo dokonce za námi na toaletu přijít.

4. Jídlo se vždy chválí

My o vás pečujeme, my vám pereme a vaříme, a proto si zasloužíme pravidelné pochvaly. Pokud vám tedy nachystáme večeři, která vám zrovna není po chuti, nechte si to pro sebe a nikdy nám to neříkejte. Mohlo by se vám totiž stát, že vám už nikdy žádnou nepřipravíme.