Bohužel letošní ročník filmového festivalu moc neoslovil, byla to spíš taková nuda. Naštěstí se to nedá říct o některých róbách celebritek, které ukázaly, že cit pro módu ještě není na vymření. A kdo se natolik blýsknul mezi ostatními herci, zpěváky a modelkami?

Za jasnou jedničku je přítelkyně Leoše Mareše Monika Koblížková (34), která se měnila jako chameleon. Je vidět, že si ji moderátor společně s jeho stylistou Filipem Vaňkem vzali do parády a je z ní skutečná hvězda filmového festivalu. Na ni bezesporu nikdo letos neměl.

Se světlými róbami se blýskla i bývalá Česká Miss Nikol Švantnerová (23), která přijela bez přítele, tak si užívala chtivých pohledů přítomných mužů. A my se jim nedivíme, že na modelku tak zírali. Byla opravdovou ozdobou všech večírků, kde se blýskla. Takhle by pravá Miss měla vypadat. Ustála i skandál, když se přišlo, že jedny z jejích šatů jsou kopií světového návrháře, ale i když to nebyl originál, tak v nichi modelka vypadala k nepřehlédnutí.

A poslední ženou, která stojí za zmínku, je Jitka Čvančarová (38), která má sice pár kilo navíc, ale v nádherných, skvěle střižených šatech je dokonale zakryla. Rozhodně by si z ní měly vzít ostatní herečky příklad, protože ta kdyby se takhle představila v Cannes, tak se z ní okamžitě stane módní ikona a modla plnoštíhlých žen.

Těsně pod čarou se umístila přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová (24), která sice vypadala roztomile a ostudu neudělala, ale punc striptérky celý její vzhled podtrhoval. A to se ke královnám červeného koberce vážně nehodí…