Bláznivě jste se zamilovala, pak jste se vdala, měla děti a teď stojíte na místě a přijdete si najednou úplně sama? Zkuste se vrátit do romantických dní a kouzelných momentů, které si i po tolika letech pamatujete. Pořád jste to vy a on, ten dokonalý princ. Jen jeden v druhém musíte tu dokonalost opět najít. Máme pro vás pár kroků, ve kterých zachráníte upadající vztah.

1. Rande

Vzpomeňte si, kdy jste naposledy trávili čas jen ve dvou. Bez dětí, rodiny, známých, prostě jen vy dva. Obnovte znovu tyto chvíle a minimálně jednou za týden si naordinujte milenecké volno, které bude patřit jen a jen vám. Je jedno, jestli se půjdete projít, do kina a nebo vyrazíte na dobrou večeři, důležité je, že spolu budete jen vy dva.

2. Úsměv

Nezapomínejte se usmívat a přenášet na partnera pozitivní a přátelské vlny. Úsměv vás nic nestojí a s náladou i postavením partnera to rapidně pohne. Proto buďte ta milá, ochotná a usměvavá partnerka. Uvidíte, že vám ten úsměv začne zanedlouhou partner vracet.

3. Doteky

Doteky a cit jsou ve vztahu naprosto klíčové. Nespadněte do toho, že vaši něhu bude tvořit jen chvíle sexu. Dávejte si pusy, občas se pohlaďte, uvidíte, že se k vám velmi rychle navrátí i láska a romantický duch.