Frankii Wilde (27) se ve škole posmívali, že je ošklivá a tlustá. Teď její bývalí mučitelé chtějí, aby s nimi randila!

Když bylo Frankii jedenáct, smáli se jí spolužáci, že je tlustá a ošklivá. Pravidelně po ní v jídelně házeli jídlo, v patnácti se dokonce setkala s tím, že ji partička tyranů napadla v budově školy nožem. „Byla jsem tak vyděšená, že jsem vůbec nechtěla chodit do školy. Neměla jsem žádné sebevědomí, začala jsem se sebepoškozovat a přemýšlet o sebevraždě,“ řekla Mail Online.

I když se její matka snažila věc řešit, ničemu to nepomohlo. Frankie byla velmi nadaná v oblasti umění a designu a podařilo se jí získat stipendium na prestižní škole na předměstí Linthorpe. Frankii studovala fotografii a v rámci toho si na internet dávala svoje autoportréty. Brzy si jí všimli lidé z modelingové agentury a dívka dostala záhy zaplaceno za svoje první focení.

Teď je z ní velmi úspěšná modelka a ti, co ji před lety týrali, by byli velmi rádi, kdyby se s ní mohli kamarádit. „Myslí si o mně, že jsem nějaká celebrita, a píšou mi různé vzkazy, jak skvěle teď vypadám. Jsem dost v šoku, protože nikdo z nich se neomluvil za to, co mi tehdy dělali,“ dodala půvabná Frankii, která by si přála, aby její příběh inspiroval a pomohl dalším obětem šikany.