Nalaďte se do letní pohody s pomocí sexy snímků celebrit, které na svých dovolených odhalují více než kdy jindy! A svými postavičkami se samozřejmě chtějí pochlubit, tak je hrdě ukazují na sociálních sítích.

Na lodi, u moře, na pláži i v bazénu. Tyhle sexy krásky se toho nebojí. Fotkou se svými kamarádkami se pochlubila například Kourtney Kardashian. Na Instagramu zveřejnila fotografii ve velmi zvláštní pozici s ploutvemi. Holky si zřejmě užívají velkou jízdu na jachtě!

Pozadu nezůstává ani bývalka Leonarda DiCapria Bar Refaeli, která je v pokročilém stadiu těhotenství. Nic jí ale nebrání v tom, aby byla pořád sexy a užívala si sluníčka v bazénu. Muže dráždí na sociální síti i modelka Emily Ratajkowski, která vystavila svoje sexy tělo na pláži.

Svoje vnady směle ukazuje i zpěvačka Hilary Duff, která má tak hluboký dekolt, že se v něm musí ztratit snad každý muž. A že je na co se dívat. Bikiny selfie si pořídila i Rita Ora, Lindsay Lohan, Holly Hagan nebo Adriana Lima. Podívejte se do fotogalerie, jak provokují slavné sexy krásky.