Všichni máme ve svém okolí lidi, kteří víc mluví, než dělají. Neustále něco plánují, „rozjíždějí“ výdělečné projekty a krmí celý stůl svými plány do budoucna. Jistě, snít a plánovat je v pořádku, tihle kecalové ale nikdy nic nedotáhnou do konce.

Hodně je jich také mezi celebritami a především mezi těmi mladými. My jsme pro vás dali dohromady skupinu deseti mužů ve věku pod třicet let, kteří vzhledem vypadají víc než dobře a zároveň už něco dokázali.

Prostě víc dělají, než mluví. Takové chlapy by doma chtěl každý!

Lukáš Vácha (25)

Fotbalový reprezentant a hráč pražské Sparty. Zcela jistě nejvýraznější tvář v mladé generaci českých čutálistů. Má jasnou představu o svém módním stylu a nebojí se experimentovat. I díky tomu je vzorem pro mnoho mladých kluků, kteří ho touží napodobit a jeho plakáty si tapetují své dětské pokojíčky.

Při pohledu na Váchu se ovšem rozbuší srdce i nejedné ženě. Na Lukášovu tvář vsadila před lety i značka Nike a určitě udělala dobře. Lukáš Vácha je zkrátka idol, který toho může ještě hodně dosáhnout.

Albert Černý (25)

Bývalý frontman kapely Charlie Straight, která se rozpadla i přes její neuvěřitelný úspěch, který zaznamenala například ve Velké Británii. Společně předskakovali v Praze Red Hot Chilli Peppers, koncertovali také v Německu, Francii, Belgii a v Rakousku.

Získali tři ocenění Anděl. V říjnu 2013 se rozpadli a jednotliví členové se rozhodli jít každý svou cestou. Talentovaný Albert přišel s projektem Lake Malawi. V nové kapele hraje kromě bubeníka Charlie Straight Pavla Pilcha ještě Patrik Karpentski z Toxique a Jeroným Šubrt ze skupiny Admiral Ackbar. Navázat na úspěch Charlie Straight bude těžké, ale my věříme, že na to sympatický krasavec má.

Adam Mišík (17)

Zpěvák, herec a skladatel Adam Mišík je talentovaný objev na české scéně, kterému se předpovídá velká budoucnost. Nejsympatičtější na Adamovi ale je to, že je nohama na zemi. Jeho pokora a velmi slušné jednání by mohly inspirovat mnohem zkušenější hvězdy.

Zpěvák je vzácnou kombinací talentu, dobrého vzhledu a sympatické povahy. I když nejsme nadšeni úplně z každého jeho projektu, jednoznačně mu fandíme.

Ben Cristovao (27)

V roce 2009 byl finalistou talentové soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde skončil na 7. místě. Za videoklip Bomby byl v roce 2013 nominován v kategorii Videoklip roku v anketě Český slavík. Dlouhodobě spolupracuje s kanadskými producenty The Glowsticks.

Momentálně mění image a postupně se z něj stává velká hromada svalů. Mezi nejkrásnější mladé muže rozhodně patří. Jen aby to s těmi svaly nepřehnal!

Vojtěch Kotek (26)

Pochází z divadelní rodiny, učaroval mu dabing (hlas propůjčil například čaroději Harrymu Potterovi), je krásný a nezadaný! Okem po něm házejí fanynky už pěkně dlouho dobu. Od filmu Snowboarďáci, který ho společně s Jiřím Mádlem proslavil, uběhlo deset let!

Ve stejné době vznikal i seriál Pojišťovna štěstí, kde si střihl jednu z hlavních rolí. Momentálně se věnuje režii. Vojta se sice schoval za kameru, čímž trochu zmizel ze společenského dění, ale my ho máme v merku pořád!

Jordan Haj (25)

Herec a muzikant izraelského původu, který se narodil v Praze. Všimnout jste si ho mohli v seriálu Gympl, případně vedle jeho krásné přítelkyně Emmy Smetany, se kterou tvoří už nějakou tu dobu stylový pár.

Založil kapelu Peter Pan Complex, se kterou vydal debutové album Unholy. Kromě toho, že se nám Jordan líbí vzhledem, máme takové tušení, že o něm ještě uslyšíme. Patří mezi nedoceněné talenty, což se jak doufáme už brzo změní.

Vladimír Polívka (25)

Syn herečky Chantal Poullain a Bolka Polívky se k herectví nedostal přímou čarou, jak by se vzhledem k rodině, ze které pochází, mohlo zdát. Odletěl studovat do Kanady, kde si ale během půl roku uvědomil, že to, co opravdu chce, je vystudovat herectví na DAMU.

Vrátil se zpět do Čech a jak se ukazuje, byla to dobrá volba. Objevil se v seriálu Kriminálka Anděl, ale svou první velkou roli získal ve filmu Místa, který měl tento týden premiéru. Opravdu dobrých herců není nikdy dost a jak to vypadá, jeden se rodí právě ve Vladimírovi.

Tomáš Berdych (29)

Nejznámější český tenista si mezi deseti krasavci, kteří něco ve svém poměrně mladém věku dokázali, své místo jednoznačně zaslouží. Mezi jeden z jeho mnoha úspěchů patří to, že na Letních olympijských hrách 2004 porazil světovou jedničku, Švýcara Rogera Federera.

Probojoval se do finále Wimbledonu v roce 2010. K tomu má na kontě spousty dalších úspěchů, největším úspěchem pro nás ženy ale je jeho vypracované tělo!

Vojtěch Dyk (29)

Zpěvák, herec, ale také dabér a textař v jedné osobě. Byl frontmanem dnes již rozpadlé hudení kapely NightWork. Dlouhodobě žije se svojí partnerkou Tatianou Vilhelmovou. Není to žádný večírkový typ.

Doma má dva syny Tatiany z předchozího manželství a jejich společného syna Aloise, kterému je rok. Zodpovědný sexy muž od rodiny s neoddiskuto­vatelným hudebním talentem sem nemohl být nezařazen, to je jasné.

Vavřinec Hradilek (27)

Český vodní slalomář a kajakář. Je stříbrným medailistou z LOH 2012 v Londýně a mistrem světa z roku 2013. V srpnu se po zdravotních potížích s vyhřezlou ploténkou a dvouměsíční pauze vrátil k závodění. Vzal to hopem a rovnou postoupil do semifinále Světového poháru v Augsburgu.

V červnu sice ještě smutnil, že to vypadá na konec sezony, ale zabojoval a kromě toho, že jsme drželi palce, máme rádi silné chlapi, co se jen tak nevzdají. A Vávra zabojoval takovým způsobem, že se probojoval až mezi naše mladé a úspěšné krasavce.