Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Zvrhlíci, pozor: Tady se vyrábějí neuvěřitelně realistické silikonové panny!

Jak vznikají sex dolls? Není to pěkná podívaná.
+ Dalších 5 fotografií

V kalifornském San Marcos sídlí taková nenápadná továrna, kde se plní všechna mužská přání. Tedy pokud nemáte na to, abyste sbalili živou ženskou, ale musíte si ji objednávat v diskrétní krabici, kde je namalovaný stojací větrák.

Tyhle umělé panny s velmi reálnou podobou živých ženštin stojí v přepočtu necelou čtvrtinu milionu korun a uspokojí každého zákazníka, všichni si vyberou. Panny mají různé odstíny vlasů, velikosti prsou, boků, tvar postavy, jinak dlouhé nohy. V této továrně jsou schopni udělat cokoliv.

Její majitel, pan McMullen, bere své povolání jako zcela běžnou věc. Nepozastavuje se nad tím, že vyrábí umělé panny pro sex, své zákazníky neodsuzuje. Dokonce si na několik z nich vzpomíná a má pro ně pochopení: „Jeden z nich žil na Aljašce uprostřed divočiny a neměl tam vůbec nikoho, ani mužského přítele, se kterým by šel třeba lovit ryby. Dovezli jsme mu naši pannu do divočiny a on ji opravdu miloval, nahrazovala mu prázdnotu v osamělé přírodě.“

Do své továrny povolil vstup fotoreportérovi Zackary Canepariovi, který fotil výrobní proces v různých fázích. Z toho pak vznikla spíš taková hororová přehlídka. Panny jsou bez obličejů, visí na hácích a řetězech, jejich hlavy leží mrtvolně v krabicích a čekají na montáž. Skoro jak z nějaké laciné vyvražďovačky. Tohle asi milovníci tzv. „sex dolls“ nechtěli nikdy vidět.

Mohlo by vás zajímat

Další články