Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zvrat v případu zmizelé Michaely: Ota S. spáchal sebevraždu, kriminálka zkoumá jeho auto!

+ Dalších 30 fotografií
Po více než dvou týdnech, kdy byla pohřešována dvanáctiletá Míša, došlo k velkému zvratu. Bývalý přítel matky zmizelé Míši (12) Otakar S. spáchal sebevraždu. Policie ho vyslýchala ohledně dívčina zmizení a je tak možné, že neustál tlak veřejnosti. Míša se ho podle jejich známých bála a neměla ho ráda.

Otakar S. byl podezřelý v případu ztracené dvanáctileté Míši Muzikářové. Policie ho několikrát vyslýchala, ale bezvýsledně. Před pár hodinami přišla zpráva, že bývalý přítel Míšiny matky spáchal sebevraždu. Muže našli mrtvého v obci Čeminy na Plzeňsku.

Prozatím se nenašel žádný dopis na rozloučenou a není jasné, zda se ještě najde. Podle serveru Krimi Plzeň se muž oběsil.

Otakar S. měl velmi pohnutou minulost. Měl mít záznam v trestním rejstříku za obtěžování stejně staré holčičky, jako byla Míša. Se samotnou dívenkou neměl údajně dobré vztahy. Míša se ho prý bála a neměla ho ráda. Pokaždé, když měl přijít za její matkou, odešla raději ke své babičce. Tyto okolnosti vrhají na Otakara velmi špatné světlo.

Podle informací TV Nova měl Otakar žít v novém bytě na Plzeňsku dva měsíce se svou novou přítelkyní. Tam ho také našli mrtvého.

„Mohu potvrdit, že jsme na území obce Čeminy našli tělo muže ve věku 38 let bez známek života. Tělo nyní ohledává koroner, který byl na místo povolán. Příčina smrti a další okolnosti jsou v šetření,“ řekla serveru Blesk.cz policejní mluvčí Martina Korandová.

Policisté zabavili auto Otakara S. a budou ho nejspíše prověřovat kvůli možného únosu Míši. Otázkou zůstává, jestli si muž vzal život proto, že byl opravdu únoscem malé Míši, nebo jen neustál nátlak veřejnosti.

Otakar S. měl složitý život. Byl otcem tří dětí a tvrdě makal ve stavebnictví. Jeho práci mu ztěžoval fakt, že přišel o levou ruku.

Související články

Další články