Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Zvrat v případu tragédie u Mlékojed? Růženka se snažila kamarádku zachránit!

Růženka byla prý moc hodné, dobrosrdečné děvče!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Zdá se, že v případu mrtvých dívek z Mlékojed se objevila nová svědectví. Růženka a Verunka (15) tragicky zahynuly na kolejích minulou sobotu. Vše nasvědčuje tomu, že dívky spáchaly sebevraždu. Podle svědků se chytily za ruce a kráčely vstříc jisté smrti. Nyní se však objevují v tomto případu nová svědectví.

Podle Blesku. cz se objevil nový svědek, blízký děvčatům, který se vyjádřil, že se jedna dívka snažila zachránit druhou. „Růženka byla strašně milá holčička, doma ji všichni milovali. Nikdo si nedovede představit, proč by si měla ublížit. Měla tendenci vždy všem pomoci. Myslím si, že kamarádku chtěla zachránit, stáhnout ji z kolejí,“ řekl svědek nedělnímu Blesku.

Předchozí svědectví se spíše přikláněla k variantě sebevraždy. "Strojvedoucí na ně troubil a brzdil, to bylo slyšet. Lidé, co stáli přímo u přejezdu, je viděli, jak se chytly za ruce a šly přímo proti tomu vlaku. Nevím, jestli to udělaly schválně, nebo jestli si třeba chtěly fotit selfie.“

Dívky navíc podle všeho na sociálních sítích zanechaly podivné vzkazy na rozloučenou. Možnost společné sebevraždy je tedy stále o něco pravděpodobnější.

Spekuluje se, že za potížemi, které dívky sužovaly, mohla být smrtící hra Modrá velryba! Ta má na svědomí na 130 dětských životů v Rusku a vyžádala si první oběť již i na Slovensku. V případě tragické smrti Růženky a Verunky se však jedná stále jen o spekulace. Kriminalisté případ stále pečlivě prošetřují a tuto možnost zatím nepotvrdili.

Související články

Další články