Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zvrácené hrátky Jitky Čvančarové s krokodýlem! Na ty fotky budete třeštit oči

+ Dalších 60 fotografií
Rozjetá Čvanči
Na chvíli si odskočila na mateřskou, ale už je zpátky v sedle. Jedna z nejvnadnějších českých hereček Jitka Čvančarová (40) po druhém miminku zkrásněla. Zároveň však láká na svou divadelní hru Kleopatra a fotky z ní jsou hodně zvrácené!

Kdyby se mělo hlasovat o nejlepší herečce krev a mlíko, Jitka Čvančarová by s přehledem zvítězila. Dvojnásobné mamince to teď sluší víc než kdy dřív. Je na ní znát, že jí mateřství náramně prospívá.

Když ale opustí roli matky a vrátí se na divadelní prkna, jde z vnadné Čvančarové někdy až strach. Přestrojená za Kleopatru si není skoro vůbec podobná a její líčení nahání hrůzu. A není to zdaleka všechno.

Herečka předvádí před diváky skutečně bizarní kousky. Mezi ty nejzvrácenější nepochybně patří dovádění na nafukovacím krokodýlovi.

Snad nebude tyhle fotky nikdo ukazovat synovi Theodorovi a dceři Elence. Na to, aby takhle viděli svou maminku, jsou ještě docela malí.

Mohlo by vás zajímat

Další články