Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Zuzana Belohorcová slaví 43 let: Jak se změnila od Peříčka až po Miami?

+ Dalších 30 fotografií
narozeniny
Ač je to těžko uvěřitelné, krásné bývalé moderátorce Zuzaně Belohorcové je dnešním dnem 43 let. Do povědomí českých televizních diváků se dostala jako obdařená blondýna v erotickém pořadu Peříčko. Od té doby už uběhla spousta času a je až neuvěřitelné, že se Zuzana téměř nezměnila a její postava je stejně výstavní jako tenkrát.

Ještě než se Zuzana Belohorcová odstěhovala na Miami, proslavila se jak na Slovensku, odkud pochází, tak u nás v Česku. Na televizní stanici STV působila jako programová hlasatelka, rosnička a moderátorka hry Keno 10. Z této televize odešla na Markízu, kde moderovala počasí a pořad Láskanie.

Do povědomí českých diváků se Zuzana dostala v roce 2003, když začala na Nově moderovat erotický pořad Peříčko. V roce 2005 pak na Markíze uváděla reality show Big Brother.

V roce 2012 se kráska provdala za Vlastimila Hájka, s nímž má dceru Salmu a syna Nevia. Dlouhodobě žije v Miami, kde si užívá tepla na prosluněných plážích, ze kterých se svým fanouškům často chlubí fotkami v plavkách. I ve svých 43 letech si to může dovolit, porod dvou dětí se na ní téměř nepodepsal a její postava je stále tak dokonalá, jako bývala před lety.

Jak se oblíbená moderátorka od dob své největší slávy změnila? Na snímky její proměny se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články