Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Zugarová už se může konečně vyspat: Na světě je polštář s „okénkem“ pro její silikony! Vyzkoušet ho můžete i vy

Julie Zugarová si na svoje melouny může pořídit speciální polštář pro
klidné spaní.
+ Další 3 fotografie

Modelka Julie Zugarová (26) se ráda prezentuje svými silikonovými pětkami. Stejně jako pro ostatní ženy, ať už vyvinuté díky přírodě nebo plastickým chirurgům, musí být i pro ni často problém najít při spaní správnou polohu. Ležet na břiše se zdá téměř nemožné a majitelkám „melounů“ naprosto nepředstavitelné. Právě pro ně byl vyvinut speciální polštář pro prsa, který má v sobě udělané „okénko“, kam mohou ženy svá ňadra vložit.

Tento model by měl zabránit bolesti, kterou mohou ženy při poloze na břiše cítit. Jeho výhodou je i to, že je vyráběn tak, aby byl vhodný pro velikosti všech košíčků. To se nám ale úplně nezdá, protože třeba taková Tatiana Vilhelmová se může na matraci otáčet jako kuře na grilu a rozhodně žádné nepříjemné tlaky nepocítí.

Sama Zugarová ale jakékoliv problémy při spaní popírá: „Já můžu spát, jak chci – na břiše, na zádech. A žádné potíže přitom nemám.“ Možná ale až si modelka přečte tento eXtra článek, přeci jenom změní názor.

Mohlo by vás zajímat

Další články