Mark Zuckerberg, tvůrce Facebooku, má obrovskou spoustu peněz. A když máte obrovskou spoustu peněz, chcete logicky bydlet v nějakém pěkném a honosném sídle. V roce 2012 si za deset milionů dolarů zakoupil takovou luxusní výletní chatičku v San Francisku a sousedé už trošku začínají šílet, protože tam od té doby provádí velké rekonstrukční prá­ce.

Nejde jen o nepořádek a neustálý hluk trvající už dlouhé dva roky, ale sousedé ani nemají pořádně kde parkovat. A jelikož má v místě problémy s parkováním i zhruba padesátka dělníků, kteří na stavbě pracují, Mark Zuckerberg vymyslel dost ďábelský plán – platí lidem, aby parkovací místa pro dělníky blokovali!

„Lidé vysedávají po dvojicích na parkovacích místech přes noc,“ vysvětluje Trafton Bean, jeden ze sousedů. Když je takhle viděl už pár týdnů, zeptal se jich, co to znamená. „Několik z nich mi prozradilo, že je platí Zuckerberg, aby hlídali parkovací místa pro dělníky. Většinou jsou to mladí studenti, jeden si na to hlídání přes noc vzal učebnice, aby se mohl učit.“

Když máte peníze, můžete holt všechno.