Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zrzavá slavomanka je na tom tak zle, že moderovala přehlídku, kde nikdo nebyl, a ještě se přitom svalila jak špalek! O co šlo?

To nevadí, Lenko, stejně to nikdo neviděl.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Český šoubyznys je zasypaný akcemi, jejichž promotéři dokáží kolem udělat rachot, jakoby vás zvali na Oscary. Na místě pak zjistíte, že takovou nudu jste nezažili ani v Brně, z avizovaného seznamu celebrit se raději na místo nedostavila žádná a vy buď okamžitě odejdete, nebo budete mít sebemrskačskou náladu a zůstanete aspoň do poloviny.

Mezi jednu takovou parádu patří přehlídka 3D plavek jednoho samozvaného návrháře, kterého nebudeme schválně jmenovat, ale ti, co ví, že klíčová slova nepocházejí od pomůcky na odemykání zámků a znají Google, rychle zjistí, o co přesně jde. Tomuhle člověku zřejmě nabídla firma provádějící 3D tisk kšeft a na něm bylo, aby dílo vytvořil a prezentoval. Výsledkem byly jakési odlitky, kterým se říkalo plavky, modelky si je připevnily na svá ňadra a udělaly to, co umí, čili přešly červený koberec vpřed a vzad.

Korunou celé téhle šílenosti byla Lenka Vacvalová, hezká zrzka s obalem modelky, která se už dlouho snaží dostat mezi „high society“ a najdete ji téměř na každé akci, kde jí zrovna poslední místo nezabaví Nikol Moravcová (26) se svými blogerskými nohsledkami. Jakmile Vacvalová vlezla na plochu, přišlápla si sukni, svalila se, ale tohle faux pas nebylo nic proti tomu, že moderovala pro prázdný stadion.

Celá paráda se totiž konala po hokejovém zápase, pochybná přehlídka nikoho nezajímala a po štíhlých tělíčkách modelek pomrkávali akorát securiťáci.

Související články

Další články