Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Zrůda: Několik měsíců znásilňoval dceru! Když otěhotněla, plod rozpíchal pletací jehlicí

Zvrhlý otec a jeho dcera, kterou několik let znásilňoval
Zdroj: archiv
Vypadá jako Fritzl, oči má podlité krví jako Fritzl a znásilňoval svou dceru stejně, jako to dělalo monstrum z Rakouska. Jenže tenhle chlapík šel ještě dál. Když otěhotněla, nalil do ní alkohol a pomocí pletací jehlice zajistil potrat.

Dnes šestadvacetiletá Britka Hollie Davey měla poklidné a pohodové dětství. Vše se změnilo, když jí bylo 13 let. Zjistila, že je adoptovaná, a rozhodla se, že vyhledá svého biologického otce. To netušila, že dělá největší chybu svého života.

Když ji tatínek uviděl, hned se mu Hollie zalíbila. Ne jako znovu nalezená dcera, ale jako vhodný sexuální objekt do postele Když překročila práh do jeho domu, bylo jí pouhých 14 let.

Dva měsíce se nic zvráceného nedělo. Táta ji občas česal a hladil vlasy, ale to dělá mnoho otců. Jenže za dva měsíce zašel dál a navrhl jí, aby si začali hrát na maminku a tatínka.

Dívce se to nezdálo, ale otci nechtěla odporovat. "Dokonce mi navlékl svatební šaty a snubní prsten. Pak mě položil do postele a fotil si mě," uvedla dívka novinářům z britského Daily Mailu.

Noc po "svatbě" k ní zvrhlý táta přišel s tím, zda může spát se svou malou holčičkou v jedné posteli. "Dotýkal se mě, nelíbilo se mi to, chtěla jsem ho zastavit, ale nešlo to. Dělal si, co chtěl. Pak mi říkal, že jsem jeho sladká dceruška a že to bude naše tajemství."

Za svou dcerou pak chodil každou noc. Osahával ji, líbal a ve finále ji začal brutálně znásilňovat Dělal to každou noc. Dívka nakonec otěhotněla. Otec do ní nalil láhev džinu a pomocí jehlice vykonal potrat. Peklo ale neskončilo.

Sotva se Hollie maličko zotavila, začalo další zneužívání. Dívka se cítila jako zvíře v kleci a neměla kam uniknout. Navíc po čase zjistila, že je zase těhotná. Tentokrát otci nic neřekla, bála se, že by zase vzal flašku a pletací jehlici.

Těhotenství tajila a jednou využila nepozornosti svého trýznitele a z domu hrůzy utekla. O syna se ale neuměla starat, tak ho musela předat sociálce

Později se usadila, našla si partnera a měla tři krásné děti. Pořád se jí ale vracely noční můry. Nakonec se rozhodla, že půjde na policii a nahlásí, co jí otec dělal.

Kriminalisté měli jednoduchou práci. Starého zvrhlíka usvědčil test DNA, který ukázal, že je skutečně otcem a zároveň dědečkem. Soud ho poslal za mříže na 16 let.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy