Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zrůda nechala v pokoji umírat uvězněného psa! Byl tam tak dlouho, že ho museli seškrabovat lopatou!

S touto zrůdou by měli zacházet tak, jak ona zacházela se svým psem.
Zdroj: facebook.com

Tento případ týrání zvířat šokoval celou Anglii. Bývalá advokátní koncipientka uvěznila svého psa v pokoji bez jídla a vody a odešla na šest dní pryč ke své matce. Nebohý boxer Roxy (5) prožíval nepředstavitelná muka. Šest dní strávil škrábáním na dveře, až oslepnul, upadl do kómatu a zemřel.

Roxy byl objeven až o 10 týdnů později, když si sousedé stěžovali na strašlivý pach a přemíru much. Jeho tělo už bylo tak rozloženo, že ho zvířecí inspektoři museli seškrabovat lopatou na sníh. Kolem něho byly rozházené kbelíky a mop, ve kterých se marně snažil najít vodu.

Majitelka byla okamžitě zatčena a obžalována z týrání zvířat. Před budovou, kde je souzena, se konala demonstrace proti týrání zvířat, které se účastnil také její expřítel, který se s tím nedokáže smířit. „Pořád nemůžu pochopit, co jí udělal, jsem v šoku. Když jsem ji znal, byla to milá osoba, která měla ráda psy. Myslím, že by měla dostat stejný trest jako ten pes,“ říká její bývalý přítel.

Psychicky labilní majitelka bydlela u své matky a do svého bytu, kde žil opuštěný Roxy, chodila jen třikrát týdně, aby ho nakrmila. Nebohý pes tam žil v kuchyni ve stísněných podmínkách.

Související články

Další články