Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zřídil se jako dobytek: Brutální pád opilého Petra Koláře, v ruce měl podezřelý pytlík s bílým práškem!

Zdroj: showpix.cz
+ Další 2 fotografie

70. narozeniny jsou vždycky velká věc, ale oslavenec Milan Drobný neměl ani nejmenší tušení, jakým způsobem se mu jeho party podaří dostat do médií.

Mezi hosty ve velkém sále pražské Lucerny byl i zpěvák Petr Kolář (47), který se choval jak utržený ze řetězu. Sázel do sebe jednoho panáka za druhým a ten večer mu alkohol očividně nesedl. Když se totiž s neznámou blondýnou, která se na něj lepila jak včela na med, odporoučel ze sálu, na prudkých točitých schodech zavrávoral, děsivě spadl a s ním se k zemi skácela i blondýnka.

V tu chvíli zřejmě bylo Kolářovi jedno, jestli si rozmázne mozek na zdi stejně jako pití, starosti mu dělal akorát malý pytlíček s bílým práškem, který při pádu vítězoslavně držel ve vztyčené ruce. Petra zřejmě přepadla po panákové smršti žaludeční nevolnost a šel si na toaletu dát lžičku jedlé sody, která v takových případech pomáhá. Na obsah pytlíčku se podrobně můžete podívat naší eXtra lupou, když kliknete vpravo dole pod článkem na text Zobrazit větší ve fotogalerii.

Související články

Další články