Svůj nový vztah s dědičkou sítě TopShop rozhodně Meeks neskrývá. Slavné duo se stalo showbyznysovým párem number one, které je sledováno na každém kroku. Meeks si zato tak trochu může sám. Se zmiňovanou kočičkou se totiž nechal načapat na jachtě, zatímco manželce nezvedal telefon a tvrdil, že má práci.

Melissa Meeks byla jeho ženou po osm let, a to i v době, kdy Meeks seděl ve vězení. A jako správně zhrzená a raněná žena se snaží na svých sociálních sítích všechny přesvědčit, jak je v pohodě, když vlastně v pohodě vůbec není.

„Krmila jsem pusu, která o mě říkala sra*ky. Utírala jsem slzy těm, kdo mě potom přiměli plakat. Zvedala jsem ty, kteří se mě snažili shodit. Dělal jsem laskavosti těm, co pro mě nemohli udělat nic. Byla jsem tu pro ty, kteří mě opustili. Bláznivé? Možná, ale neztrácím se v nenávisti. Zůstávám sama sebou, protože neumím být někým jiným. Život není lehký, ale já vím, že Bůh má pro mě lepší plán,“ uveřejnila Melissa na svém Instagramu.

Ano, vypadá to přesně, že se nenechává unášet vztekem, jistě. Nikdo jí to však nemůže mít za zlé. Jeremy se svou milou na veřejnosti totiž doslova toká. A na konstatování, že vypadají velmi zamilovaně, odpověděl: „Ano, to jsme,“ bez jakéhokoliv studu a s úsměvem na rtech. Je jasné, že jeho manželka tohle nevidí ráda. Co se mezi nimi odehrálo a jak dlouho manželství nefungovalo, vědí asi pouze oni, ale možná by si matka jeho dětí zasloužila trochu více taktu. Trochu taktu, Jeremy, prosíme, trochu taktu.