Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Zpráva dne: Kardashianky mají bratra a vás hrozně zajímá, jestli má stejný zadek jako Kim!

Kim těsně po tom, co spadla do samoopalovacího krému.
+ Další fotografie
Kardashianů není nikdy dost! Tato planeta potřebuje dalšího Kardashiana a jako na zavolanou se objevil. Rytíř ve zbroji, s trochou nadváhy, ale je tady! Dámy a pánové, svět je zachráněn, seznamte se, Robert Kardashian junior bude obohacovat světový šoubyznys stejně jako jeho nespočítatelně sester! Děkujeme!

Klan Kardashianových je prostě všude. A je jich tolik, že se v nich jen málokdo vyzná. Kris Jenner a Robert Kardashian spolu měli celkem čtyři děti. Tři dcery, Kourtney, Kim a Khloé. A nejmladšího syna, pojmenovaného po otci, tedy Robert Kardashian Jr., a právě na Roba se dost často zapomíná.

Respektive je to jediný neprofláknutý člen rodu Kardashianů, do kterého ještě patří dvě dcery z druhého manželství Kris, Kendall Jenner a Kylie Jenner, obě také velmi známé a u vás čím dál oblíbenější rajdy.

A právě Rob Kardashian teď vystrčil růžky. Osmadvacetiletý, většinu svého života dost obézní, asexuální, divný a nudný, to zní jako popis kohokoliv, jen ne někoho, kdo nosí příjmení Kardashian. Jenže světe, div se! Takhle opravdu donedávna působil Rob na lidi, již se ho vůbec obtěžovali zaregistrovat.

Frajer šel ale do sebe a zhubl. Vypadá o trochu méně jako nerd, dokonce to vypadá, že se umyl a ostříhal. Máme tady chlapáka jako lusk, takže už jen chvilku počkáme a dočkáme se jeho vlastních exhibicí, podobných těm, které předvádí zbytek jeho povedené rodiny?

Mohlo by vás zajímat

Další články