Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Zpocená, se šíleným výrazem? Takhle jste Moniku Absolonovou ještě neviděli

Zpocená a ošklivá – takhle jste Moniku ještě neviděli…
+ Dalších 14 fotografií
Vždy rozdává úsměvy na všechny strany a rozhodně se řadí k nejhezčím zpěvačkám v branži. Monika Absolonová ale vytasila snímek obličeje, na němž ji nepozná ani její snoubenec Tomáš Horna! Tak ošklivou Moniku jste ještě opravdu neviděli...

Někomu by se mohlo zdát, že si to Monika se svatbou rozmyslela a snaží se svému snoubenci, s nímž vychovává syna Tadeáše, zošklivit. Není to ale tak! Monika si jen po roce odskočila na cvičení, kde dostala pořádně do těla.

„Tak jsem dnes skoro po roce byla na hot józe. Miluju to tam! Ale mám dost! Tak cvičeni zdar. P.S. Chce se mi spát… ale Tádovi ne,“ uvedla ke snímku pyšná maminka, na které je opravdu znát únava. A zpocené vlasy její trápení v tělocvičně jen podtrhují.

Naštěstí je Monika ženou, která má vkus a umí se bleskově dát do kupy. Projděte si snímky v galerii a sami jistě uznáte, že zpěvačka se umí jako mávnutím kouzelného proutku proměnit z ošklivky do půvabné dámy.

Mohlo by vás zajímat

Další články