Marian Vojtko (41), který se proslavil rolemi v muzikálech, jako například Dracula, Monte Cristo, Jekyll & Hyde a mnoho dalších, je už téměř rok zamilován do půvabné blondýnky Alice Janečkové, dcery známého hudebního bosse Františka Janečka.

V jeho životě ale existuje ještě další žena, blondýnka Mirka, která Mariana pronásleduje, kde může. Jen na jejím facebookovém profilu je k nalezení několik fotek, na kterých se Mirka po zpěvákovi plazí jako liána a je poznat, že zřejmě nevynechá jediné představení, ve kterém její idol vystupuje. Prostě klasická pošahaná fanynka, jejíž facebookový profil vlastně o ničem jiném, než muzikálové scéně a Vojtkovi není.

My jsme si ale dívku pořádně proklepli a zjistili jsme, že se jedná o Miroslavu Holzäpflovou (dříve Kašparovou), která se živí jako pornoherečka, známá jako Marry Queen, a co se týče natáčení, nic pro ni není tabu.

„Mirku samozřejmě znám, je to jedna z mých nejvěrnějších fanynek. Můžu k ní říct, že je to hezká holka, která dělá práci, co ji asi baví,“ řekl eXtra.cz se smíchem Vojtko. Co ale na takovouhle fanynku řekne Marianova Alice a co teprve její velemocný otec…

A není těch společných fotek nějak moc?