Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Zpěvák Sebastian dostává touto písní holky do kolen!

Jeden z nejvýraznějších a nejtalentovanějších mladých českých zpěváků je nejen pořádný kus, ale zároveň má i sexy barvu hlasu, kterým dráždí nejednu fanynku. Během své návštěvy v Music Chart na Evropě 2 zazpíval světový hit Stitches od Shawna Mendese a nalomil tak mnoho dívčích srdcí.

"Je super, že si Seba vybral zrovna tenhle song. Přijde mi, že si jsou se Shawnem v mnoha věcech podobní. Shawn je teď hrozně populární a těší se velké oblibě i v amerických show,“ říká Jindra Ekl, moderátor Evropa 2 Music chart.

Jeho příznivci se už nemůžou dočkat jeho debutového alba, které by mělo vyjít 17. 3. 2017. Sebastian se svými hity Toulavá, Záchranný bod, Až na to přijde a Hvězdy láme rekordy, kde se dá. Od jeho desky se tedy očekává velký úspěch.

Objev roku v Hudebních cenách Evropy 2 za rok 2015 je letos nominovaný v Hudebních cenách Evropy 2 za rok 2016 v kategorii Domácí zpěvák a Unplugged. Tak už máte jasno, pro koho budete hlasovat?

Související články

Další články