Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Zpěvák, před kterým perverzně twerkovala Miley Cyrus, se rozešel s manželkou. Poznáte pár na fotkách z puberty?

Zpěvák, před kterým perverzně twerkovala Miley Cyrus, se rozešel s manželkou. Poznáte pár na fotkách z puberty?
Zdroj: archiv

V loňském roce padala oznámení o rozchodu slavných párů, které působily léta stabilně, jako přezrálá jablka ze stromu a podle všeho to vypadá, že i letošní rok bude na rozpady bohatý. Po více než dvaceti letech zpěvák Robin Thicke (36) odešel od manželky Pauly Patton (38).

Zpráva zaskočila celý Hollywood, tohle manželství bylo považováno roky za jedno z nejstabilnějších. Pár se dal dohromady, když Robinovi bylo 14 a Paule necelých 16 let. V roce 2005 se vzali a 6. dubna 2010 se jim narodil syn Julian.

Thickeho sláva dosáhla vrcholu vloni, kdy nazpíval hit Blurred Lines. Možná právě velká sláva a zájem fanynek zapříčinily neshody mezi manžely. Příjemné pro Paulu určitě nebylo legendární vystoupení na předávání cen MTV, kde s jejím manželem laškovala Miley Cyrus

Dva dny před oznámením rozchodu byl Robin viděn se svým synem v Disneylandu. Podle US Weekly měl dobrou náladu a ochotně rozdával podpisy fanouškům. Vztah Pauly a Robina byl podle některých jejich blízkých přátel už dlouhou dobu v rozkladu.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy