Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Zpěvák gaypopu Honza Bendig láká kluky k sobě domů: Pojďte se mnou do kina nebo rovnou ke mně do bytu na večeři, kocourci!

Bude to samé budliky budliky! Nebo ne? Jan Bendig se svým expřítelem.

Vyoutovaný zpěvák Jan Bendig, který teď čerstvě rozjel svou sólovou kariéru, má nový tahák, jak nalákat další fanoušky. Na svém Facebooku totiž vyvěsil video, kde opět oslovuje svou věrnou družinu odborným homo-termínem „Bendíci“. Těm nabízí exkluzivní možnost dát si s ním kus žvance!

Tuto družinu Honza vyzývá k tomu, že kdo natočí lepší cover své oblíbené písničky, bude moci jít s milým Bendigem do kina, na limču nebo přímo rovnou k němu na večeři, kterou mladík sám uvaří. Možná to vydá i na nějaké to lascivní pokouřeníčko, ale to už přenechme na fantazii vítěze a interpreta. „Těším se na vás a hodně štěstí,“ povzbudil zpěvák nažhavené klučíky i dívky. My bychom si moc přáli, aby šel k Honzíkovi na večeři třeba hudební kritik Jan Rejžek, to bylo eXtra žůžo.

Bendigovi se ovšem už teď hlásí první vážné zájemkyně. Ty však asi vůbec netuší, že jejich idol bude chtít sahat v kině na kolínko spíše bratrům, kamarádům a hodným strýčkům.

Mohlo by vás zajímat

Další články