Zpěvačka Tina (30) ráda využívá sociální sítě k tomu, aby informovala o svém soukromí. Naposledy se takhle vytasila se svatbou, která proběhla na konci května, a teď prozradila, že čeká druhé dítě.

„Ano, svatební noc byla úspěšná. Nejkrásnější věc na světě je vidět tak intenzivně zářit oči mého manžela,“ napsala Tina k fotografii, na níž ruce jejího manžela, rappera Separa objímají její těhotenské bříško a kterou zpěvačka umístila na Instagram.

Vzhledem k tomu, že Tinino břicho na fotografii ale vypadá spíš na to, že je zpěvačka v pátém nebo dokonce šestém měsíci těhotenství, zdá se, že si s „úspěchem svatební noci“ spíš zažertovala a těhotná byla už během moderování Hlasu ČeskoSlovenska. Navíc se obecně těhotenství do tří měsíců nezveřejňuje, což je známá věc, takže samozřejmě gratulujeme Tině k tomu, že se jí takovou informaci podařilo i během vysílání Hlasu utajit.

Dítě by se mělo podle všeho narodit v listopadu nebo prosinci, Tina už má syna Lea, jehož otcem je její bývalý partner, fotbalista Richard Lásik.