Pondělní zapíjení čerstvě narozeného Aloise Dyka se muselo obejít bez donedávna jednoho z nejbližších přátel pyšného otce Vojty Dyka (27), zpěváka Ondry Rumla (31).

Ten loni v listopadu naštval Dyka a především jeho náčelnici, „Yoko Ono Nightworků“ Táňu Vilhelmovou (34), když v reportáži Top Star magazínu v rozhovoru jako vůbec první člověk z okruhu přátel páru potvrdil, že je herečka těhotná.

Když Rumlovi došlo, co při natáčení řekl, snažil se ještě uprosit televizi, aby reportáž přestřihala, takových už bylo. Trest přišel vzápětí, nepříčetná Vilhelmová dala doma Vojtovi céres za to, že Rumlovi informaci vůbec vykecal, a Vojta s ním od té doby nemluví, protože ve světě rodičů malého Aloise nic horšího než konfidenti bulváru neexistuje.

Nebohý Ondřej se pak ještě prostřednictvím novin pokoušel páru omlouvat a vysvětlovat, že ho reportérka i Prima podrazily, ale vše marné, a zatímco na včerejší pijatyce nechyběli lidé, které by čekal málokdo (Jakub Prachař, který s ním nemluví, stylista Dušan Chrástek, který mohl přijít, ale musel nechat doma svůj věčný ocásek Kateřinu Mátlovou), Rumla Dyk nepozval, což jej prý velmi mrzí: „Ano, je to tak, byl včera sám doma,“ potvrdila informaci Rumlova manažerka Irena Gruntorádová, které se stejně jako Rumlovi vůbec nelíbilo, že informaci chceme medializovat.