Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zoufalý muž říká: Nemůžu svoji přítelkyni políbit na veřejnosti! Lidé si myslí, že jsem pedofil

Mají to těžké.
Jemu je 42 let a jí jenom o 10 let méně. Přesto spolu nemohou normálně na večeři, nemůžou se bez zkoumavých pohledů procházet v parku nebo políbit v baru. Shakey Finks vypadá mnohem starší než jeho přítelkyně a ti nejaktivnější občané dokonce volají policii, když je vidí pohromadě. A obviňují ho z pedofilie!

„Byl jsem kvůli tomu několikrát na výslechu. Mám čistý trestný rejstřík, opravdu mi nic nemůžou dokázat,“ říká smutně Shakey Finks serveru Mirror.co.uk.

Situace došla tak daleko, že se Shakey bojí jít se svou přítelkyní na veřejnost. Dokonce má u sebe kopii jejího řidičáku, aby mohl dokázat, že jeho láska Jessica je třicátnice, a ne třináctka, jak se mnozí domnívají.

Jeho fotka už koluje po školách jako varování pro žáky a rodiče, že se v okolí pohybuje pedofil. On se snaží bránit, ale nepravdivé drby se šíří až za město Plymouth, kde s Jessikou žije.

Lidé ho prý vyhazují z obchodů, matky při pohledu na něj berou děti do náručí. Bez urážek ani nemůže svou přítelkyni vyzvedávat ze cvičení, kam pravidelně chodila. A tak dvojice tráví nejvíce času společně doma.

„Jessica je velmi drobná, malá a vypadá celkově mladší, než je,“ vysvětluje Shakey začátek celé „pedofilní“ kauzy. Zlé drby ale bohužel neutichají.

Mohlo by vás zajímat

Další články