Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zoufalka Eva Longoria se stárnutí nebojí: Ukazuje vrásky, kruhy pod očima a nevýraznou tvář bez make-upu!

Takhle vypadá Eva dnes.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
V seriálu Zoufalé manželky si zahrála žhavou MILFku Gabrielle Solis a dnes nevypadá o nic hůř! Eva Longoria (41) se stárnutí nebojí a fanouškům pravidelně ukazuje svoji nenalíčenou a unavenou tvář.

Jsou ženy, které stárnout neumí. Neustále chodí na botox, stylizují se do dvacítek, hrají si na diblíky a nikdy by na sociální sítě nepustily nevyretušovanou fotku. A pak jsou tu soudné ženy jako Eva Longoria.

Fanouškům samozřejmě ukazuje i fotky z červeného koberce a různého focení, kde je za kočku. Nebojí se však svěřit i s obyčejnými fotkami, kde vypadá jako „obyčejná“ ženská. Večerní pohodička bez make-upu s flaškou vína, ranní seflíčko se psem nebo nenalíčená momentka z přírody. Prostě si na nic nehraje, a přesto je pořád sexbomba.

Eva má za sebou dva rozvody a štěstí našla až napotřetí. Její vyvolený je obchodník a miliardář José Bastón a svatbu měli na jaře 2016 v Mexiku.

Exotická kráska má španělské i mexické kořeny a dokázala k Zoufalkám přivést tisíce fanoušků.

Související články

Další články