Slavomanka Eva Feuereislová (24), která se v nedávných měsících pokusila prorazit coby éčková celebrita, ale nepovedlo se jí dostat z kategorie „k“, se s tím necamrala už v minulosti.

Redakce eXtra.cz, která ji dlouhodobě sleduje, za což Eva a její manažerka dlouhodobě pálí po našem šéfredaktorovi, získala fotografie, ze kterých jde hrůza.

Drsňačka Eva na nich s hodně přísnou lebkou na krku hodně přísně kouká do objektivu v době, kdy její pusa ještě nepřipomínala kačera Donalda po kontaminaci radioaktivním odpadem a měla dost povislá prsa, jež si nedávno nechala zvětšit na nebohé klinice, které její vykutálená manažerka Patricie Kossevová nabulíkovala, že Eva je vhodná marketingová tvář, a tedy je třeba jí udělat zadara z těla chodící reklamu na Strašidelný zámek ve Fučíkárně.

Evu jsme ani nedotazovali, pokaždé tvrdí, že jsme podvodníci. Naposledy to bylo u prokazatelně autentické nabídky agentury, která dohazuje společnice, o níž tvrdila, že je falešná a vytvořil to náš šéfredaktor Pavel. Ten přitom není schopen pracovat s Wordem, natož programovat v html kódech a hrát si s grafikou.

Buď jak buď, Eva byla před lety na první pohled ranařka, co říkáte.