Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Zoufalá Matka Štiková přes Facebook zapudila nevděčnou Ornellu: Sebrala jsi nám vnuka, sprostě nás urážíš, tak se starej!

Štikovi jsou ve válce a pálí ostrými!
Zdroj: Facebook

Ornella Štiková (20), vynálezkyně naivity, královna špatných životních rozhodnutí a nejvysmívanější celebrita v Česku i Slovensku, pořádně naštvala svoji matku, bloggerku eXtra.cz Moniku Štikovou (40).

Do bývalého miliardáře a současného pětistovkaře Josefa Kokty (56) zamilovaná novoromantička definitivně vytočila svoje rodiče, kteří ji i přes její prostoduchost vedli šťastně životem až do fatálního setkání s Koktou, když si k němu domů pozvala deník Blesk, kterému na kameru desetkrát zopakovala "že ji matka zklamala."

"Michal zuří, a to s ní máme svatou trpělivost," říká o manželovi Monika, která v emotivním textu na svém facebookovém profilu Ornelle připomíná, že nebýt jich, nemá dnes syna Quentina a měla by se chovat uctivěji.

Text vzkazu je skutečně maso: Tak přátelé, po dnešním videu a článku na Blesku, jsem se rozhodla reagovat. Už to ,že mě neustále dcera komentuje a naznačuje jak jsem jí zklamala je tak zlá věc, že to je naprosto k pozvracení....Celý život jsme s mužem dělali pro obě děti naprostý maximum...Každé prázdniny byly na čerstvém vzduchu , nekonečné hraní ,pusinkování , tisíce kroužku/koně, tenis,balet, keramika atd/. Nejlepší vzdělání,každá svuj krásný pkojíček, luxusní oblečení, užasné dovolené atd. Když jim někdo ubližoval ,tak jsme zasáhli, když byly nemocné byla jsem tu já.....prostě moje děti jsou pro mě vše a to viděla i celá republika,že když jí GP a JK uráželi a kydali na ní špínu ...kdo se jí zastal i za cenu ztráty soukromí a že člověka nějací blbci urážejí....no přece my rodiče...A to ,že jsi nám s Koktou zakázala mít malého ...je tak krutý....kdyby nebylo nás tak se ani nenarodil. Dělali jsme pro tebe celý život vše a ty se takhle chováš...

Štiková si nebrala servítky ani v komentáři pro eXtra.cz: "Až se probere a začne se chovat slušně k rodičům, jsme tady, ale přestáváme ji s okamžitou platností podporovat, ať se děvče stará," říká a ve vzduchu visí vzpomínky na nedávnou situaci, kdy se Koktovi nedařilo sehnat po kamarádech půjčku a u něj v bytě rebelující Ornella, která netuší, že za půl roku bude vyléčená z Kokty doma, si u otce půjčovala peníze.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy