Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Zorka Hejdová a její SEXY silikony v akci! To musíte vidět!

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Moderátorka Zorka Hejdová si opět zaprovokovala skrze sociální sítě. Tentokrát se vytasila s brutálně sexy výstřihem.

Moderátorka Zorka Hejdová (26) patří u nás k velmi vytíženým moderátorkám, kterou mají velmi rádi hlavně fanoušci na sociálních sítích Celý život měla tak trochu mindráky ze svých miniaturních prsou, a tak si jednoho krásného dne udělala radost a nechala si je naplnit silikonem.

A stalo se přesně to, co se stává ženám, když jejich život zasáhne taková velká změna. Zorce plastika zvedla hodně sebevědomí a od té doby má potřebu svá silikonová prsa neustále vystrkovat na všemožných fotkách. Jedna sexy selfie za druhou je prostě u Zorky už takový standard.

Jedna z posledních vyprsených fotek nebyla vyfocena náhodou. Zorka pro jednu firmu dělá reklamu, a tak tu podprdu, co dostala zdarma, fotí, jak může. Bohužel jednou ji ukazuje v posteli, což by šlo, ale podruhé si ji vezme rovnou na večírek muzikálu Rocky

“Ten čas někdy letí úplně nesmyslně! Mám pocit, že premiéra Rockyho byla včera, a my máme přitom před sebou posledních pár představení! V roli Lindy se na vás těším naposledy tuto sobotu a neděli, pak zase až listopad/prosinec! A že se mi po ní bude stejskat. Po Rockym se mi bude nesmírně stejskat, protože je plný naprosto neuvěřitelných a úžasných lidí, na který se těším každý den!”

Na druhou stranu musíme uznat fakt, že to Zorce ve spodním prádle vážně sluší. A jsme moc zvědaví, v čem vyrazí na večírek příště.

Související články

Další články