Minulý týden se oběsil Otakar S., který souvisí s celou kauzou zmizelé Míši Muzikářové (12) více, než se zprvu zdálo. Vyšlo na povrch, že v minulosti obtěžoval Míšinu kamarádku.

Dívka bydlela ve stejném domě jako pohřešovaná Míša a často u ní přespávala.

Otakar S. se vydával na Facebooku za malého chlapce a snažil se vylákat Míšinu kamarádku ven. O nechutných detailech promluvila pro portál TN.cz matka dívky. „Před rokem si udělal profil na Facebooku jako třináctiletý až čtrnáctiletý kluk a dopisoval si s ní. Dcera si s ním psala asi 3 dny. Napsal jí, že mají společného přítele a ať si ho přidá do přátel. Jednalo se o Otu,“ popsala podrobnosti matka obtěžované dívky.

Dívka netušila, že jde o Otakara S., a s chlapcem z Facebooku se chtěla setkat osobně. Právě Otakar S. byl tím, který jí nabídl odvoz. Dívka neodmítla. „V ten den odešla dcera za Míšou už v 6 hodin večer, řekla, že se nudí. V 8 jsem šla venčit psa a zazvonila u nich, abych dceru zkontrolovala. Míša mi ale řekla, že tam ještě není,“ řekla matka obtěžované dívky pro TN.cz.

Po její dceři jako by se slehla zem, nebyla u Míši ani u jiných kamarádů, a tak vše matka nahlásila policii.

Dívka byla mezitím v autě s Otakarem S., který ji vozil po Ústí nad Labem, osahával ji a nabídl jí dva, později tři tisíce za sex. Dívka odmítla.

Chtěl ji i opít, ale dívka alkohol odmítla. Když mu zavolala policie, lekl se a dívku odvezl zpátky domů.

Dívka musela jít k výslechu a skončila na detektoru lži. Otakar S. se snažil vše zapřít. „Vyšetřovali dceru, aby neobvinili nevinného. Nevím, jestli byl Otakar na detektoru lži, ale dcera tam byla,“ popsala matka.

Matka pohřešované Míši o všem věděla, ale s Otakarem S. žila dál. „Mluvila jsem s ní po tom obvinění. Tvrdila, že to určitě není pravda, proto se s Otou nerozešla,“ vysvětlila matka obtěžované dívky.

Rodina obtěžované dívky se z domu po 4 měsících odstěhovala. Nemohli už dál potkávat Otakara S., měli z něj strach. Navíc matka přiznala, že Otakar S. Míšu Muzikářovou zneužíval. „Myslím, že Otakar v té době Míšu sexuálně neobtěžoval. Dceři a její kamarádce se Míša svěřila o zneužívání až nedávno. Dcerka vše nahlásila na policii,“ uzavřela žena pro TN.cz.