Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zneužitá a nahá Jennifer Lawrence a další kočky si konečně oddychnou: Kdo ukázal jejich těla celému světu?

Jennifer Lawrence a její kolegyně ze šoubyznysu si můžou oddychnout.
Zdroj: archiv
V roce 2014 se roztrhl pytel s fotkami nahých celebrit. Americký hacker Ryan Collins (36) se dostal do počítačů těch nejslavnějších žen a z úložiště iCloudu vybral jejich intimní fotky, určené většinou pro přítele nebo pro milence. Nyní byl konečně formálně obviněn a čeká ho soud.

Ryan Collins podle informací Huffingtonpost podepsal dohodu o obhajobě a souhlasil s přiznáním viny. Přiznal se k počítačovému podvodu a zneužívání dat. Collins bude souzen ve státě Pensylvánie a hrozí mu až 5 let vězení.

A jak se to vlastně Ryanovi povedlo dostat se až do účtů celebrit a získat k nim přístup? Docela jednoduše. Udělal vlastně to, před čím firmy vždy své klienty varují. Prý posílal vybraným celebritám e-maily tvářící se jako zprávy od Applu či Googlu. Žádal na nich přístupové údaje. Jakmile je dostal, tak měl přístup ke všem osobním fotkám, videím a i telefonním kontaktům

Tenkrát to odnesla Kate Upton, Jennifer Lawrence, Selena Gomez a mnoho dalších áčkových i béčkových celebrit

Právníkům se nepodařilo dokázat, že to byl právě Ryan Collins, který následně ukradené fotografie zveřejnil na internetu. Pokud se to dokáže, může mu to prodloužit trest o další měsíce.

Související články

Další články